Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

14 Mayıs 2011

Gülben Ergen Mustafa Erdoğan dan Basın Açıklaması!YORUMSUZ!!

'Bir süredir sizlerin de yakından takip ettiği gibi evliliğimizde bir yol ayrımına girmiş, sahip olduğumuz kıymetler olan üç oğlumuz ve elbette kendimiz için birlikteliğimizi sürekli kılmaya çaba harcamıştık.

Yaşamın getirdiği güzellikler kadar sıkıntıları da birlikte aşmaya çalıştık. Ancak her iki taraf açısından da zor olan bu süreci ortak bir kararla sonlandırmayı tercih ettik ve hukuki gereklilikler için başvurduk.

Bundan sonra, her ikimizin de sağlam bir dost ve çocuklarımızı çok seven anne babalar olarak yolumuza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Bugün, konuyla ilgili yaptığımız bu bilgilendirmenin yeterli olduğunu düşünüyor, tarafımızdan yapılmamış açıklamalara ve yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi hassasiyetle rica ediyoruz.'Allah ikisininde yolunu açık etsin.Boşanma ardından herkesin kirli çamaşırları ortalığa serilir basın tarafından.İnşallah bunlarda olmaz çocuk sahibi insanlara bunu yapmak çok ayıp çocuklara günah ayol.

4 yorum:

 1. Coluk cocuga uzuluyorum.. Yazik ya $u evlatlara..

  YanıtlaSil
 2. Gülben zaten bu suratsız adamla 7 sene nasıl evli kaldı ona şaşırıyorum. Kadın eskiden güneş gibi parlıyordu ama kaç aydır mutsuzluk aktı suratından. İnşallah boşanınca eski haline geri döner. Mustafa uğursuzu da dansçılarla rahat rahat düşüp kalkar artık !!!

  YanıtlaSil
 3. gülbenin dökülecekler döküldü zaten ayol.

  YanıtlaSil
 4. Göreceksiniz bu gülben karısı yeni albüm cıkaracak emin olun demedi demeyin millet.

  YanıtlaSil